Rüyada Okumak Görmek

 

Rüyada Okumak Görmek Anlamı :

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Kuranı kerimi ya da onun, bir kısmını okuduğunu gören kimse, izzet ve mertebeye nail olur. Asilerden ise Allah Teala onu affeder. Fakir ise zenginleşir, borçlu ise bor­cunu öder. Şahitlik yapıyorsa doğru şahitlik yapar ya da yanındaki emaneti yerine verir. Kuranı kerimi güzel bir sesle okuduğunu gören kimse izzete, yüksekliğe ve güzel şöhrete nail olur. Kuran’ı kerimi tahrif ederek okudu­ğunu gören kimse doğru yoldan sapar ve sözüne hıyanet eder. Okuduğunu bilmemek yalancı şahitliğe yada bilgisi olmadığı bir işe dalmaya delalet eder. İnsanların onun okumasını dinlediğini görmek, konumuna göre bir yetki alır ve sözü geçer biri olur. Adette ölüler üzerine okunan sûreleri rüyada okumak hasta kimsenin ölümüne delalet eder.
Gerçekte okumayı bilmeyen bir kimse rüyada amel defterini okudu­ğunu görmesi, eğer okudukları hayırlı ise, fakirlikten sonra zenginliğe, bü­tün isteklerine kavuşmasına ve korkusundan emin olmasına delalet eder. Eğer okudukları kötü şeyler ise üzüntüye, kedere, zarar etmeye ve şöhrete delalet eder. Rüyada bir sahifenin iç yüzünü okuduğunu gören kimse, mi­rasa nail olur. Sahifenin dış yüzünü okuduğunu gören kimse, borçlanır. Çok güzel bir şekilde okuduğunu gören kimse, yetki elde eder.
Amel defterini okuyan kimse Allah Tealaya tövbe eder. Yabancı bir dilde yazılmış kitabı gayet güzel bir şekilde okuduğunu gören kimse, ya­bancı ülkelere ve daha önce gitmediği yerlere gider. Ve orada şöhret bula­cak bir iş yapar. Yabancı dilde yazılmış kitabı okuyamadığını görmek, ya­bancı ülkeden kurtulmasına ya da hastalığından iyileşmesine veya hasta olmasına delalet eder.

Rüyanızda Okumak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Okumak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Okumak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Okumak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Okumak Rüya Tabiri , Rüyamda Okumak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Okumak Görmek

  • 23/06/2012 tarihinde, saat 11:45
    Permalink

    ruyamda abdest alıp bı kısı tarafından uzerıme dua okundugunu gordum.anlamını cok merak ettım.sımdıden tes ederım.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir