Rüyada Ölçmek Görmek

 

Rüyada Ölçmek Görmek Anlamı :

İbni sîrin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada bir kumaşı karışladı­ğını ya da bir toprağı veya ipi ölçtüğünü gören kimse, uzun bir yolculuğa çıkar.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada karışla ölçmek sefere delalettir. Bir elbiseyi, duvarı ya da toprağı karışladığını gören kimse yol­culuğa çıkar. Toprağı kulaçla ölçtüğünü gören kimse, hacca ya da cihada gider, ya da uzun bir yolculuğa çıkar.
Rüyada kol veya karış ile ölçmek, yolculuğa işarettir, Bir kimse rüyada karışla bir elbiseyi yahut bir duvari ya da bir yeri ölçse o kimse yolculuk yapar. Bir yeri kulaçla ölçtügünü g ören kimse, hacc, yahut cihat ya da uzak bir yere yolculuk yapar. Rüyada bulunmayi arzu ettigi bir mahalli yahut bir evi, ya da bir yeri ölçtugünü görse, o kimsenin bir mahalleye naklinin yapılmasina delalet eder. Rüyada çok ölçüp biçen bir kimseyi görmek, insanların hallerini araştırıp soruşturan ve insanlarin sırlarına vakıf olmayi arzu eden kimseye işarettir. Rüyada ekili bir tarlaya ölçtügünü gören kimse, sallh kimselerin ahvalini sorar. Bir bağ ölçtügünü gören kimse, bir kadinin isini arastirir. Agaç ölçtüüünü gören kimse, kendilerinde alacagi bulunan bir takim adamların hallerini sorusturur. Yol ölçtügünü gören kimse, ölçtüğü yol kadar yolculuk yapar. Eger hac yolculuğunda ise, Hacca gider. Çöl ölçtüğünü gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.

Rüyanızda Ölçmek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Ölçmek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Ölçmek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Ölçmek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Ölçmek Rüya Tabiri , Rüyamda Ölçmek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir