Rüyada Omurga kemiği Görmek

 

Rüyada Omurga kemiği Görmek Anlamı :

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada omurga kemiği güç, kuvvet ve vakara delalet eder. Omurgasının kuvvetli olduğunu gören kimse, akıllı olur. Bir tabirde ise omurga kuvvetli çocuktur. Omurga kemiği, kendi­sine güvenilen kuvvetli adama da delalet eder. Omurga kemiğinin normal ölçülerde olması iyi sayılmıştır. Omurga kemiğinin normalinden uzun ya da kısa olması ecelin yaklaşmasına veya makamını kaybetmeye delalet eder.
Nablusi ( rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada omurga kemiği sert­liğe delalettir. Omurga kemiğinin kuvvetli olması bekâr kimse için evlen­meye, evli için çocuğa delalet eder. Omurga kemiğinde ağaç bittiğini gören kimse, o ağaca asılır. Hasta olan kimse omurgasının demirden olduğunu görmesi, hastalığından iyileşmesine delalet eder.

Rüyanızda Omurga kemiği Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Omurga kemiği Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Omurga kemiği Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Omurga kemiği Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Omurga kemiği Rüya Tabiri , Rüyamda Omurga kemiği Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Omurga kemiği Görmek

  • 01/07/2012 tarihinde, saat 22:21
    Permalink

    slm Aleyküm, rüyamda omurga bel kemigimi sanki röntgen makinesinde imis gibi gördüm. ve orada kemigin arasinda sanki bir zyste/ kist varmis orada. görünce bir korktum ama birde sanki pek zarari yokmus gibi geldi… yorumunuz icin cok tsk ederim..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir