Rüyada Ördek Görmek

 

Rüyada Ördek Görmek Anlamı :

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)”in tabiri: Rüyada ördek eti yemek, komşular tarafından rızık geleceğine ve zengin bir kadınla evleneceğine işaret eder.
Ördek, takva sahibi ve iffetli kişilere delalet eder, denilmiştir. Örde­ğin kendisi ile konuştuğunu görmek, bir kadın tarafından şeref ve merte­beye nail olmaya delalet eder.
Nablusi rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ördek, kişinin hanı­mına, cariyesine ve hükümdarın hizmetçilerine delalet eder.
Ördek; etinin lezzetinden dolayı hoş bir geçime veya geçimini sular­dan çıkartan kişilerin mesleklerine delalet eder. Rüyada ördek görmek Rüyasında bir evde veya mahallede ördek sesi duymak, o yerde bir afet olacağına veya ölü üzerine ağıt yakılacağına delalet eder.

Rüyanızda Ördek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Ördek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Ördek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Ördek Rüya Tabiri , Rüyamda Ördek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

4 thoughts on “Rüyada Ördek Görmek

 • 08/10/2013 tarihinde, saat 22:28
  Permalink

  Rüyamda yolda yürüyorum iki ördek karşıma çıkıyor bende onları alıp eve goturuyorum ordeklerle beraber aynı yatakta yatiyoruz uyaniyorum ikiside benim yanımda onları kucakliyorum onlarda benim yanimdan ayrilmiyor anlamı neye işarettir

  Yanıtla
 • 05/09/2012 tarihinde, saat 10:39
  Permalink

  rüyamda ördek gördüm. elime aldım ve çok sıktığım için öldüler bu neye işarettir???

  Yanıtla
 • 08/08/2012 tarihinde, saat 10:47
  Permalink

  rüyamda 4 tane ördeğim varmış ikisi yavru ikisi büyük yavru olan kutudan çıkınca büyük olanlar ona pusu kurup parçalıyorlar ve yavru ördeğin kafası kopuyor.kanlar içinde yavru ördeği görüyorum.

  Yanıtla
 • 18/05/2012 tarihinde, saat 09:18
  Permalink

  Rüyamda ailemin yaşadığı evin çatısında bi sürü ölü ördek gördüm..babam hepsini toplayıp çuvala dolduruyordu..o kadar çoktuki basacak yer yoktu ..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir