Rüyada Oynamak Görmek

 

Rüyada Oynamak Görmek Anlamı :

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada raks etmek üzüntü ve musibete delalet eder. Hasta kimsenin raks etmesi hastalığının devam etmesidir. Bir tabirde; fakir kimsenin raks etmesi, geçici zenginliktir. Kadının raks etmesi ise rüsvay olmasıdır denilmiştir. Köle olan bir kimsenin raks ettiğini görmesi, dayak yiyeceğine işaret eder.
Hapiste plan bir kimsenin raks etmesi, hapisten kurtulmasına ve ke­lepçelerinden kurtulmasına işaret eder.Rüyada oynamak görmek kimsenin bedeni çözülür ve hafifler. Çocuğun raks etmesi, onun sağır ve dilsiz olmasına ve istediği şeyleri raks eder gibi eliyle işaret etmesine delalet eder.
Denizde yolculuk yapan kimsenin raks görmesi, bir zorluğa düşmesine işaret eder. Bir başkası için raks ettiğini görmek, kendisi için raks ettiği kimseyle birlikte bir belaya düşmelerine delalettir.
Evinde oynadığını ve etrafında yabancı bir kimsenin olmadığını gör­mek, her insan için eşit seviyede hayra delalet eder.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada evinde tek başına oynadığını gören kimsenin rahatladığına ve karnı doyduğuna delalet eder. Çünkü raks insanın karnı doyduğunda Ve neşeli olduğu zamanda yapılır. Kendisinin raks etmeye zorlandığını görmek, zor durumdan kurtulmaktır.
Rüyada hanımını, oğlunun ya da bazı akrabasının raks ettiğini görmek, hayra alamettir. Rahatlığa ve izzete delalet eder.

Rüyanızda Oynamak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Oynamak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Oynamak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Oynamak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Oynamak Rüya Tabiri , Rüyamda Oynamak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir