Sevgi ile İlgili Hikaye Örnekleri

Sevgi Konulu Hikayeler, Sevgi ile İlgili Hikaye Örnekleri

Ozan sevgi dolu bir çocuktu. İnsanları, hayvanları, bitkileri, kuşları, böcekleri kısacası dünyada olan her şeyi çok severdi. Onun içinde hiç kötülük bulunmaz, dünyaya her zaman sevgi ile gülümserdi.

Ozan, bir gün hastalandı. Ailesi onu en kısa zamanda bir doktora götürdü ve amansız bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrendi. Bu haberi alan aile yıkılmıştı. Ozan’ın iyileşmesi için ellerinden geleni yapıyorlardı ama hastalık ok sinsiydi ve her geçen gün artıyordu. Ozan ise bu durumdan habersizdi. O yine tüm dünyayı seviyor ve bu sevgi ile yaşama daha çok bağlanıyordu. Ailesi ise onun mutlu olduğu her şeyi yapmaya devam ediyorlardı.

Ozan yine hayatına devam etti. Sokakta çocuklarla oynadı, arkadaşları ile güzel zaman geçirdi, hayvanları sevdi. Bu sevgi onu yavaş yavaş iyileştirmeye başladı. Hayata bağlılığı ve sevgi dolu olması onun adeta ilacı olmuştu. Doktor yaptığı tahlillerde hastalığının iyileşmeye başladığını görmüştü. Sonunda Ozan bu hastalıktan kurtuldu. Taşıdığı sevgi ve yaşama isteği onun adeta ilacı olmuştu.

Sevgi ile İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir