Sınıf Sıra Arkadaşa Mektup Örnekleri

İnsanlar hayatlarının uzun bir kısmını eğitim ve öğretim almak amacı ile okul sıralarında geçirirler. Edinmiş olduğumuz birçok arkadaşlıklar okul aracılığı ile sağlanır. Özellikle de okullarda aynı sırayı paylaştığımız arkadaşlarımız bizlerin sıra arkadaşı olarak en yakın arkadaşlarımızdan biri olarak kabul edilirler. Onlarla birçok paylaşımda bulunur, okul dışında da görüşürüz. Bu nedenle onlara karşı olan davranışlarımızda özenli olmalı ve onlara gereken değeri hissettirmeliyiz. Sınıf sıra arkadaşlarımıza mektup yazarak onlara karşı nasıl duygular beslediğimizi anlatabiliriz. Bizler de sizler için düzenlemiş olduğumuz bu yazımızda, sizlere sınıf sıra arkadaşa mektup örnekleri kısaca bilgi vereceğiz.

mektup ile ilgili görsel sonucu

Sınıf Sıra Arkadaşa Mektup Örnekleri

Sevgili sıra arkadaşım,

Seninle aynı derslere girer, derler ile ilgili düşündüklerimizi ilk olarak birbirimizle paylaşır, bunun yanı sıra dışarıda da çok iyi anlaşırız. Kimi zaman öğretmen kızmasın diye fısıldaşarak konuşur, gizli gizli birbirimize güleriz. Birbirimize her zaman sınıf içerisinde destek olmamız, benim için çok değerli bir şey. İyi ki benim sınıf sıra arkadaşım sensin. Seninle aynı sırayı paylaştığım için kendimi çok mutlu hissediyorum.

Derslerde geri kaldığım noktaları, bana yaptığın telafi ders anlatımı sayesinde halledebiliyorum. Bunun için sana gerçekten minnettarım. Sınıf eşyalarımızı birlikte kullanmamız, paylaşıma ihtiyacımız olduğu zaman birbirimize destek oluşumuz benim asla kaybetmek istemediğim bir değer. Sadece sınıfta değil her zaman hayatımda kal istiyorum.

Sınıf Sıra Arkadaşa Mektup Örnekleri Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir