Sivilcelerden Kurtulmak İçin Ne Yapılabilir

Sivilcelerden Nasıl Kurtulunur, sivilcelerden kurtulmanın yolları, sivilcelerden kurtulmak için bitkisel yöntemler hakkında yaı paylaşacağız.

Özellikle ergenlik çağındaki gençlerin büyük sorunu sivilcelerdir. Kısa zamanda sivilcelerden kurtulmaksa mümkün. Doğru bir cilt temizliğiyle hiçbir şey imkansız değil. Yağlı bir cilt yapınız varsa her gün düzenli olarak yüzünüzü yıkamalısınız. Bunun yanında Sebamed Likit Yüz Temizleyicisi’ni de yüzünüze uygulayarak etkili sonuç alabilirsiniz. Bu yüz temizleyicisi, derideki gözenekleri açan ve temizleyen bir özelliğe sahip. Düzenli kullanımda sivilce oluşumunu engelliyor, cildinizi pürüzsüzleştiriyor.

Yüz temizleyicisiyle birlikte nemlendirici krem kullanmak etkiyi daha da arttırıyor. Sebamed hassas ciltler için nemlendiriciyi tercih edebilirsiniz. Yağlı ciltler için oldukça uygun olan bu krem, yağsız olmadığı için yüzünüze sürdüğünüzde parlama yapmayacağı için yüzünüze sürdüğünüz belli olmaz, rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Eğer yüzünüzde sivilce izleri varsa, kil maskesi uygulamasıyla iyi sonuçlar alabilirsiniz. Limonla kili karıştırıp oluşan maskeyi yüzünüze uygulayın. Limonun renk açıcı özelliği, yüzünüzdeki kırmızı sivilce izlerini zamanla kapatacak ve sivilce izlerini cildinizle aynı renkte açacağı için gizleyecektir.

yediklerimiz-sivilce-olusumuna-neden-mi-46914

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir