Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer

Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer

Bugün sizlere yüzünüzdeki siyah noktalardan kurtulmanız için basit önerilerde bulunacağız. Yazımızı dikkatli bir şekilde okumanız sizin faydanıza olacaktır. Yüzümüzdeki siyah noktalar nasıl geçer :

siyah noktalar

Yüzünüzdeki siyah noktalar için bir tutam kekik yaprağı bir tutam ıhlamur ve bir tutam nane bir kaba konup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Bu karışım soğuduktan sonra yüze sürülür. Farkı siz de hissedeceksiniz!

Bir adet çok olgun domates ezilerek tülbentle süzülür. Daha sonra 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü katıp karıştırarak şişeye doldurularak kullanılmak üzere saklanır.

1,5 tatlı kaşığı kil , bir tatlı kaşığı badem yağı , bir kaşık balı karıştırıp yüzünüze sürün.35-40 dk. bekledikten sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayıp nemlendirici sürün.

Bir tutam kırlangıç otu ve ayrık otunu bir kaba koyun. Üzerine beş bardak su ilave ederek kaynatın ve bir gece bekletin. Siyah noktalarınızın üzerine sürün.
Son olarak bir tutam kırlangıç otu ve bir tutam ayrık otu bir kaba konularak üzerine beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.Bu şekilde küçük önerilerle siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir