1 Milyar İnsan Aç İmza Kampanyası’na Siz de Destek Verir Misiniz

Pazartesi, 20 Şubat 2017, 18:29 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Dünya üzerinde insanların mücadele vermek durumda oldukları bazı konular bulunmaktadır. Bu konuların başında açlık gelmektedir. Çünkü her insan yaşamına devam edebilmek için beslenmeye ihtiyaç duymaktadır. Beslenmesini gerçekleştiremeyen kişiler, belirli bir süre hayatta kalabilmektedir. Ayrıca yetersiz ve düzensiz beslenme de, insan üzerinde bazı sağlık problemlerini meydana getirerek hayata olumsuz bir şekilde yansımaktadır. Bizler de sizler için düzenlemiş olduğumuz bu yazıda, 1 milyar insan aç imza kampanyasına siz de destek verir misiniz kısaca bilgi vereceğiz.

1 milyar insan aç ile ilgili görsel sonucu

1 Milyar İnsan Aç İmza Kampanyası’na her insanın destek vermesi gerekmektedir. Çünkü bazı insanlar yemeye ekmek bulamazken, bazı insanlar yiyecekleri israf edebilmektedir. Bu durumun olmaması ve insanların açlık sorunu ile uğraşmamaları için bu tür kampanyalar içerisinde yer almamız önemlidir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.