2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu

Perşembe, 15 Kasım 2018, 10:28 | Bilgi Paylaşımı | 8 Comments
by eokulbengi

2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu bu sayfadan indirebilirsiniz. 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu 2016 2017 dos, 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu İndir Yükle,  2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu Word Excel Doc xls İndir, 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu İçin MEB 2016 2017 dos, 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

8 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Sunusu"

 1. Turgut dedi ki:

  Süper

 2. esin dedi ki:

  bunların cevapları yokmu?

 3. Elif dedi ki:

  bu test soruları çok güzel ama ben testi açınca hemen önüme çıkmasını istiyorum yükleme felan değil
  çünkü yarın sınavım var.

 4. buket mutlubaş dedi ki:

  eş anlamlı kelimeler

 5. furkan dedi ki:

  cevapları görmek istiyorum

 6. Hamza dedi ki:

  ne var ulen eş anlamlı kelimeler yazmıo

 7. iclal dedi ki:

  çok güzel bir çalışma , eş anlamlı kelimeler slaytı teşekkürler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.