2011 Mayıs KPSS Yerleştirmeleri Seçimlerden Sonraya Ertelendi

Pazartesi, 18 Nisan 2011, 21:28 | Bilgi Paylaşımı | 16 Comments
by admin

Duyuru, ÖSYM’nin internet sitesinde yayımlandı. Değişikliği yapan Devlet Personel Başkanlığı ise hiçbir açıklama yapmadı. 2011 Ortaöğretim – Önlisans ve Lisans KPSS 2. Yerleştirme Tercih işlemleri 12 Haziran’dan sonraki bir tarihe ertelendi. Ayrıntılar şöyle:

Daha önce açıklanan takvimde yerleştirmelerin, 30 Mayıs- 8 Haziran 2011 tarihleri arasında alınacağı açıklanmıştı.

Ancak, geçen hafta yapmış olduğumuz haberde yer alan duyumlar doğru çıkımıştır. ÖSYM’nin internet sitesinde ise, 2011 yerleştirme takvimi güncellenmiş ve “KPSS-2011/1: Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 1. Yerleştirme” satırına ait tercih bildirim sütunu 20 Haziran 2011- 1 Temmuz 2011 olarak değiştirilmiştir.

Bu düzenlemeye göre, 2011 yılı Mayıs ayı yerleştirme işlemleri, anlamsız bir şekilde, 12 Haziran 2011 seçimleri sonrasına bırakılmıştır.

Memurlar.Net 18 Nisan 2011

2011 Mayıs KPSS Yerleştirmeleri Ertelendi mi,2011 Mayıs Ayında KPSS Tercihleri Yapılacakmı,Ortaöğretim – Önlisans 2011 Mayıs KPSS Yerleştirme Tercihleri Ne Zaman,2011 2. Memur Alımı Haziran’da mı Yapılacak,2011 Mayıs KPSS Tercihleri Yerleştirmeleri Neden Ertelendi,KPSS Tercih İşlemleri Ne Zaman Ertelendi Mayıs Haziran 2011

Tagged with:

16 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2011 Mayıs KPSS Yerleştirmeleri Seçimlerden Sonraya Ertelendi"

 1. bünyamin dedi ki:

  benim artıkk ösym nin yapmış olduğu hiçbir sınava inancım kalmadıı insanların hayalleri ile oynamaktan hata üzerine hata yapmaktann başka hiç bir şeye yaramayan ösym sistemi ya kaldırılmalı yada acilenn yeniden yapılanddırılmalıdırr adalet sağlanmalıı ve herkese hakkı olan verilmelidir bizim hakkımızı sömüren bu canavarlarr elbett bir gün cezasını çekecektir !!!Ben kpss den 86 aldım dört gözlee mayıs tercihlerini beklerkenn şimdii olanlara bakk bizimlee resmen oyuncak gibi oynuyorlarr adii hak canavarları!!!!

 2. evin dedi ki:

  merhabalar. ben sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümünden mezunum. bu sınavların ertelenmesiyle bizim şansımız dahada düşmüş oldu yani bu şu demek oluyorki yeni mezunlar tercih yapabilicek…ama bu haksızlık……

 3. Ümmügül dedi ki:

  Ya dört gözle tercih zamanını beklıyordum niye erteleniyor ya of…

 4. habib dedi ki:

  ösym ile seçimlerin ne ilgisi var, ne yapılmaya çalışılıyor, bunun altındaki amaç plan nedir acaba çok merak ediyorum bizi aydınlatabilecek bir delikanlı çıkabilecekmidir? yıllardır oynanan oyunlardan entrikalardan artık sıkıldık. Aylarca beklediğimiz takvimle belirlenen sınav nasıl oluyorda sorgusuz sualsiz böyle ertelenebiliyor, yıllardır sıkıldık zaten dayılardan adam kayırtmalardan nezaman bitecek? Bu insanlar asgari ücretlerle çalışıyor milyondolarımız yok saçacak ve o ücretlerle hem aile geçindirip birde kitaplar alıp dersanelere gidiyoruz bir umut diye bu şekilde umutlarımızıdamı elimizden almaya çalışıyorsunuz, umudu tükenen insanların sayısı her geçen gün artmakta ülkemizde allah sabır versin.

 5. şule dedi ki:

  65 ALDIM NASIL VEYA NERELERE TERCİH YAPABİLİRİM LÜTFEN BİLEN BİRİ YARDIMCI OLSUN ÇOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM

 6. sevda dedi ki:

  kpss den 65 aldım iş arıyorum nerelere atana bilirim

 7. serhat dedi ki:

  nerelere başvurmalıyız

 8. ferdi dedi ki:

  şimdi ne yapalım bizim için bu atamalar cok önemlidi vallah yazıkkkkkkkkkkkkkkk

 9. gul dedi ki:

  biz bu kadar ucuzmuyuz hayallerimizi umutlarımızı hepsini yok ettiler tek diyebildigim sey yazıkkkkkkkkkkkkkkkkk

 10. nedim dedi ki:

  zaten mayıs ı bekle bekle sıkıldık bi de siz yerleşmeleri seçimden sonraya bırakıyorsunuz,burdaki amaçlarınız nedir?

 11. hakyol dedi ki:

  kpss mayıs terecihleri neden erteleniyor . ne zaman yapılacak bu tercihler . inşallah bir bilgi verirsiniz.hiçte sanmıyorum ama yinede tesadüfleri severim .En kısa zamanda açıklamanız dileğmle…………………………….

 12. yasin dedi ki:

  Bu ülkede hiç bir şey sessiz durmakla olmaz arkadaşlar neva nın da dediği gibi tek yürek olup alınlarının teriyle aylarca dershaneye gidip evde bir soru daha fazla yaparsam belki atanırım diye kafa patlatan psikolojisi bozulana kadar ders çalışanların haklarını arayan kimse yok bu ülkede o yüzden de birlik olup yapacağız ne yapacaksak her koyun kendi bacağından asılır gelsinler hepimizi assınlar bacaklarımızdan bakalım asa bilirlerse ama bunun içinde sesimizi duyurmamız şaaaaaarttttttt.

 13. özlem dedi ki:

  ösym bağımsız bir kurum değil mi? seçimlerde kimin başa geçeceğine ya da kimin gideceğine göre mi belirlenecek bunca gencin durumu? neden ve nasıl bu şekilde istedikleri gibi oynayabiliyorlar, yoksa başa geçecek olanlar kendi adamlarını alacaklar diye bir şey mi var? seçimlerden sonraya ertelemekle bize oy verin sizi yerleştirelim demeye mi getiriyorlar ?

 14. mağdure dedi ki:

  ya neden ertelendi bu tecihler neden bi açıklama yok ya neden ya nedennnnnn kimse niye bizleri düşünmüyoo ne psikoloji kaldı ne moral ne baska birşey ya bu ne biçim düzennn

 15. sinan dedi ki:

  atamaları beklerken atamalar ertelendi bi açıklama bile yapılmadı bu ülkede sadece öğretmenler polisler sağlıkçılar mı var eğer öyleyse diğer bölümleri kapatsınlar milyonlarca insanın hayatıyla oynamaya kimsenin hakkı yok hükümete sesleniyorum artık duysunlar sesimizi illa çıkıp eylem mi yapmak gerekiyo

 16. neva dedi ki:

  Mağduruz 2 yıl geçerli olan sınavın 1 yılı geçti 3.atamaların yapılması gerekirken ilk atamalar yapılmadı.kpss de kopye çekildi yüzbinlerce insan mağdur edildi sadece öğretmenler için kısmi iptal yapıldı.40 bin alım beklerken yerleştirme tarihi iptal oluyor öğretmenlerin sesi çıktığı için onlar için atama çıkıyor.ama suç bu haksızlığı yapanda değil kaderine boyun eğen gençlerde.arkadaşlar sesimizi duyuralım tek yürek olup akalım ankaraya yüzbinlerce sesi duyar elbet biri

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.