2:18 am - Cumartesi Nisan 19, 2014
Sponsorlu bağlantılar

7. Sınıf Bursluluk Sınavı Soruları ve Cevapları 30 Nisan 2011 PYBS

Cumartesi, 30 Nisan 2011, 11:12 | Bilgi Paylaşımı | 194 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

7. Sınıflara yönelik parasız yatılılık ve bursluluk sınavı ( PYBS = SBS) 5 Haziran Pazar günü itibariyle yapıldı. 5 Haziran 2011 7. Sınıf Bursluluk Sınavı soruları ve Cevap Anahtarı sınavın hemen ardından bu sayfada yayınlandı. Bursluluk sınavını kazanmak için belirli bir baraj puan şartı yoktur. Önemli olan, Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği kontenjan dahilinde ilk sıralarda yer almaktır. Bu sebeple 7. Sınıf öğrencilerinin bu sınavda elde ettiği sıralama daha önemli olacaktır.

7. SINIF SBS ( PYBS ) Soruları ve Cevapları İçin Tıklayın ( 2011 ) ( Not Geçen Yıl 7. Sınıflar İçin SBS Puanı PYBS Puanı Olarak Kullanıldı. Bu Sebeple SBS Sorularını İndiriyorsunuz )

7. Sınıf Öğrencileri Bursluluk sınavınız nasıl geçti? Sınav zor muydu Kolay mıydı? Aşağıdan anında yorumlarınızı yazabilirsiniz …

7. Sınıf Bursluluk Sınavı Soruları ve Cevapları 5 Haziran 2011, 2011 7. Sınıf PYBS Soruları,Milli Eğitim Bakanlığı 7. Sınıf Bursluluk Sınavı Soruları Ne Zaman Açıklanacak Yayınlanacak,7. Sınıf Bursluluk Sınavı Cevap Anahtarı 05.06.2011

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Tagged with:

194 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "7. Sınıf Bursluluk Sınavı Soruları ve Cevapları 30 Nisan 2011 PYBS"

 1. yazmasamolmazmı diyor ki:

  ya bana dua edinde kazanayım lütfen :)

 2. bilinmeyen diyor ki:

  benim not ortalamam 98 di

 3. beyza diyor ki:

  sorular için teşekkür ederim

 4. selin diyor ki:

  benim karne ortalamam 97.30 hep böyle babamın ölümünden sonra kendimi bıraktım

 5. merve diyor ki:

  çok kolaymış gerçekten bende bu sene hazırlanıyorum benim için dua edin karne ortalamam 96 ama 2 senedir adam akıllı çalışmadım bu sene büyük ihtimal kazanırım

 6. Ömer diyor ki:

  abi parasız yatılılık bursluluk sıavı (pybs) ama sen sbs verdin ne iş :)

 7. burak diyor ki:

  abi bişi sorcam.7.sınıfta almanca ve fransızcanın işi ne

 8. aleynaerbay1212 diyor ki:

  ben girdim ve kazandım mükemmlel kolaydııı :Ç)

 9. merve diyor ki:

  bir şey sorcam şimdi bursluluk puanı sbs ye girenler için okul puanıyla beraberki mi yoksa sadece kendi puanın mı cevap veren olursa çok sevinirim..

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.