8. Sınıf Matematik Yıllık Planı

Pazar, 28 Ağustos 2016, 1:48 | Genel | 2 Comments
by admin

8. Sınıf İçin Matematik yıllık planlarını bu sayfadan indirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yeni yıllık planlar her yıl güncellenmektedir. e-okul İndirdiğiniz planda mutlaka olumsuz gördüğünüz noktaları belirtin ve yorum olarak bize iletin. Matematik Yıllık Planını indirmek için aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından açılan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

2016 2017 8. Sınıf Matematik Dersi Yıllık Planı, 2014 2013 İlköğretim 8. Sınıf Matematik Yıllık Planı, 8. Sınıf Matematik Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı İndir, MEB Koza Pasifik Üner ve Diğer Yayınları 8. Sınıf Matematik Yıllık Plan Yükle Download 2016 2017

Bu sayfadan indirdiğiniz 8. Sınıf Matematik Yıllık Planı her yıl güncellenmektedir. İndirdiğiniz planda bir önceki yılın değerleri yazıyor olabilir. Bu durum planda bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu durumda plandaki yıl kısmını 2016 2017 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz…

Sitemizden indirdiğiniz planlara ilişkin olumlu ya da olumsuz yorum ve düşüncelerinizi lütfen aşağıdaki yorum kutucuğundan anında bizlere iletiniz.

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "8. Sınıf Matematik Yıllık Planı"

  1. eda dedi ki:

    galiba haklısın

  2. Nupelda dedi ki:

    Planlarda tarih güncellemesi yapmak gerekiyor, MEB yine hatalı, teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.