Bedelli Askerliğe Kaç Kişi Başvurdu Son Durum

Cuma, 8 Haziran 2012, 22:52 | Gündem | 2 Comments
by admin

Bedelli askerlikte son durum ne ? Milli Savunma Bakanlığı Bedelli Askerliğe şu ana kadar kaç kişinin başvurduğunu açıkladı. Bedelli Askerlik için kaç kişi başvuru yaptı ? Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bugün itibarıyla 45 bin 500 kişinin bedelli askerlik için başvurduğunu açıkladı.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Niğde’ye giderken uğradığı Aksaray’da Belediye Başkanı Nevzat Palta’yı ziyaret etti. Yılmaz, ziyaret sırasındagazetecilerin bedelli askerlikle ilgili sorusu üzerine, şunları söyledi:

”Bedelli askerlik yasasının süresi 15 Haziran’da bitiyor. Bugünkü tarih itibariyle 45 bin 500 kişi bedelli askerlik için başvurdu. Bu sayının daha da artacağını düşünüyoruz. Ancak şunu kesin ve net olarak belirtelim ki yani bazıları gazetelerde yazıyor. Ne sayının, bedelin düşmesi söz konusu bundan sonra ne de yaşın düşmesi söz konusu.”

Bedelli Askerliğe Kaç Kişi Başvurdu

Kaynak: AA

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Bedelli Askerliğe Kaç Kişi Başvurdu Son Durum"

  1. feyzullah çetin dedi ki:

    bedelli çıkmayacak dediniz bizi kandırıp askere getirdiniz 1 ay sonra bedelliyi çıkardınız yetmedi 30 000 den 18 000 indirdiniz hayatımızla oynadınız acaba hangi zengin çocuğu için yaptınız eşim ve 1 çocuğum şimdi yolumu gözlüyor bunun sorumluları yarın ALLAH’a nasıl hesap verecekler hakkım zehir zıkkım olsun

  2. рекламное агентство dedi ki:

    Tasarı ilaç şirketleri tarafından desteklenmektedir. firsr sonra iyileştirici ilacıdesease yayıldı sonra aşı

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.