Cemile Ali Kaptanı Öldürecekmi Öyle Bir Geçer Zamanki 31.Bölüm

Salı, 26 Nisan 2011, 23:13 | Genel | 3 Comments
by admin

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin 26 Nisan 2011 tarihinde yayınlanan 30. bölümünde Ali Kaptan yaşadıklarına dayanamayarak, Cemile’den kendisini öldürmesini istedi. Ali Kaptan Cemile’ye “Ben yaşadığım müddetçe sana hep zarar vereceğim..” diyerek, bu sebeple Cemile’den kendisine elindeki bıçağı saplamasını istedi. Cemile Ali Kaptanı Bıçaklayacak mı ? Bunu 31. Bölümde öğreneceğiz …

Cemile Ali Kaptanı Öldürecekmi 26 Nisan 2011,Cemile Ali Kaptana Bıçağı Saplayacakmı 30. Bölüm Öyle Bir Geçer Zamanki,Cemile Ali Kaptanı Bıçaklayacakmı 31. Bölüm Öyle Bir Geçer Zamanki,Öyle Bir geçer Zamanki 31. Bölümde Neler Olacak,Cemile Aliyi Öldürecekmi Öyle Bir Geçer Zamanki 30.Bölüm

Sizce Cemile Ali Kaptan’ı Öldürecekmi – 31. Bölümde Neler Olacak ? Aşağıdan Kayıt Olmadan Anında Yorumunuzu Yazın

Tagged with: , ,

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Cemile Ali Kaptanı Öldürecekmi Öyle Bir Geçer Zamanki 31.Bölüm"

 1. saldıray yılmaz dedi ki:

  zırterenköy kardeşim aynen sana katılıyorum.birkaç bölüm önce balıkçı cemileyi istemeye geldiğinde çocukların balıkçıyı nasıl karşıladığına bakın.sanki öz babaları.orada insanın dizinin içerisine girip ulan bir kere babanızı böyle karşıladınızmı diyesi geliyor.cemile bencede artık ali kaptanın dünya sürgününe bir son vermesi lazım.

 2. zırterenköy dedi ki:

  “ALİ KAPTAN’IN ÇİLESİ NE ZAMAN BİTECEK ?..”

  “Öyle Bir Zaman Geçer Zaman Ki” dizisinin başından beri Ali Kaptan’a yapılan haksızlıklar insanları isyan durumuna getirdi!..

  Böyle iyi kalpli,yardımsever,yüreği insan sevgisi ile dolu,eşine ve çocuklarına ölesiye bağlı olan birisine bu kadar da işkence yapılmaz ki canım!..

  Bugün sokağa çıkın,rasgele 100 kişiye Ali Kaptan’ı sorun,eminiz 99′u Ali Kaptan’ın yanında yer alacaktır!..

  Çünkü Ali Kaptan bu gezegendeki en yalnız insandır!..

  Bu yalnızlığı yetmezmiş gibi,bir de dizinin dün geceki bölümünde öz oğlundan bi ton sopa yedi,ama o sevgili oğluna bi fiske bile vurmadı!..

  Yetmedi,o soğukta Cemile’nin penceresi altında ateş yakarak,kızılderili şefleri gibi sabaha kadar bekledi!..

  Ondan sonra da Cemile’ye çakısını vererek,”haydi Cemile,bitir artık şu işi” dedi!..

  Biz de Ali Kaptan’ın can dostları olarak buradan Cemile’ye sesleniyoruz;

  “Haydi Cemile,bitir artık şu işi de,talihsiz Ali Kaptan’ın çilesine son ver!..Son ver ki,Ali Kaptan’a lanet okuyanlar bile,bu yalnız kalbin arkasından gözyaşlarına boğulsunlar!..”

  AKFC-ALİ KAPTAN FUN CLUB VE YÜZ MİLYON HAYRANI

 3. hhhhh dedi ki:

  Ben olsam öldürürüm ama hapis yatmakta var ucunda.Ama kadına çok
  çektirdi ben tam karar veremedim.Ali Kaptan’ı hiç ama hiç sevmiyom……

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.