Gaz problemine karşı tarçın ve nane!

Çarşamba, 18 Ocak 2012, 18:31 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son
Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı
Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son

Yemek sonrası hazımsızlık çekenlerin ve gaz probleminden yakınanların sayısı bir hayli fazla. Yemek pişirirken yiyeceklerinize katacağınız sağlıklı otlarla, bu rahatsızlığın önüne geçebilirsiniz. Nane, dereotu, kimyon, yaban turbu, defne, maydanoz, rezene, tarhun, kimyon, tarçın ve zencefil midenizi rahatlatıcı etkisi olan otlardandır. Bu otları kaynatarak çay şeklinde de içebilirsiniz. Özellikle papatya ve nane çayları, yemeklerden sonra rahatlatıcı etkiye sahiptir. Burada unutmamanız gereken; gaz ve hazımsızlık şikayetlerinizin sürekliliğidir. Uzun bir süredir devam eden veya giderek artan problemler yaşıyorsanız; mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

————————————————————————————————————————————————————-

Gaz problemine karşı tarçın ve nane! Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son Yemek Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son, Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son, Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.