İbrahim Tatlısesin Son Konuşması – Vurulmadan Önceki Görüntüleri

Pazartesi, 14 Mart 2011, 23:06 | Genel | 2 Comments
by admin

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses dün akşam Beyaz TV’de canlı yayınlanan İbo Şov sona erdikten sonra evine giderken silahlı saldırıya uğradı. İbrahim Tatlıses’in vurulduğunu haber alan sevenleri İbrahim Tatlıses’in kaldırıldığı hastanenin önüne akın etti. İşte İbrahim TATLISES’in Beyaz TV’deki şov programından son konuşması – son görüntüleri:

Doktolar şu açıklamayı yaptı:

“Gece saat 1 sularında, sağ kafa kemiklerinde, beynin ön ve yan kemiklerinde parçalı kırıklar, beyin zarında ciddi birhasar, beyinde ciddi bir kanama söz konusuydu. Tüm bu dediğimiz sorunlar ameliyatla ortadan kaldırıldı. Ciddi bir yaralanmada hayati risk yüksektir. Zamana ihtiyaç vardır. Biz ameliyatı gerçekleştirdik. Kafa için basıncı artırmak için çaba sarf ettik. Kafa kemiklerini de geçici bir süre için karın içine gerçekleştirdik. Tomografi çekiyoruz. Bizim ön görümüz 24 saat uyutulması. Bir kurşun girişi ve çıkışı var. Beyin kemiklerinde kırıklar var. Kurşunun giriş deliği beynin sağ yan tarafında öndedir.

Ameliyata aldığımızda uyandırılma sorunu içerisindeydi. Ayrınca sol tarafında felç vardı. Müdahalemiz kalıcı hasarı önlemektir. 24 saat süremiz var arada tomografilerle göreceğiz zaman içerisinde planımız değişebilir.

Üç ayrı operasyon söz konusu değildir. Tek operasyon yapılmıştır. Şu anda bir kanaması yok. Ameliyata girdiğimizden daha iyi bir orandayız. Hayati risk var. Ama ilk ameliyata girdiğimizden daha iyi noktadayız.”

İbrahim Tatlıses Vuruldu Son Konuşması 14 Mart 2011,İbrahim Tatlısesin Vurulmadan Önceki Son Konuşması 14.03.2011,İbrahim Tatlısesin Son Görüntüleri,Tatlısesin Son Konuşması İzle 14 Mart 2011,Beyaz TV,Tatlısesin Son Sözleri İzle,Tatlısesin Kurşunlanmadan Önceki Son Konuşmaları 14.03.2011

Tagged with: , , ,

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İbrahim Tatlısesin Son Konuşması – Vurulmadan Önceki Görüntüleri"

  1. ares dedi ki:

    iran.biz cok uzulduk ama iyilesme haberini duyunja da cok sevindik. bende acil sifalar diliyorum

  2. mehmet cansız dedi ki:

    BEN DİYARBAKIR YOLBOYU MAHALLSEİN,DEN MEHMET CANSIZ TATLISES İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM HEMŞERİMİZİ YANLIZ BIRAKMAYIZ BEN VE ARKADAŞIM YILMAZLA BİRLİKTE İŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA ZİYARETİNE GELECEZ O,NA SIKAN KİŞİNİN ELLERİ KIRILSIN İŞALLAH BU TÜR ŞİDETİ KINIYORUZ İŞALLAH YİNE ARAMIZDA OLUR BUNA İNANIYORUZ VE BUNU YAPAN HERKİMSE BULUNUP CEZASI NEYSE VERİLECEKTİR DİLERİM ALLAHTAN YİNE ESKİ İMPARATOR ARAMIZDA OLUR ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET EDİYORUZ….DİYARBAKIR,LI MEHMET CANSIZ.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.