İşletme Bölümü Taban Puanları 2010 – Yeni Taban Puanlar

Perşembe, 15 Temmuz 2010, 12:39 | Bilgi Paylaşımı | 3 Comments
by admin

2010 LYS Yerleştirme işlemlerinden sonra, 16 Ağustos 2010 tarihinde yayımlanan en son yeni, İşletme Bölümü taban ve tavan puanları.

2010 LYS Yerleştirme işlemlerinin ardından oluşan taban ve tavan puanlara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan pencerede dilerseniz bölüm adı girerek; dilerseniz ünivesite adı girerek arama yaptığınız takdirde, 16 Ağustos 2010 tarihinde ÖSYM tarafından yayımlanan en son yeni taban ve tavan puanlara ulaşabilirsiniz. Özellikle 2010 Eylül ayında 2. Tercihi yapacak olan öğrencilerin bu puanları göz önünde bulundurması gerekiyor.

Taban ve Tavan Puanları Bilgisayarınıza İndirmeden Görmek İçin Tıklayın.

2010 Taban ve Taban Puanları PDF Dokümanı şeklinde Bilgisayarınıza İndirmek İçin Aşağıdaki Linkleri Kullanın.

2010-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları (PDF Biçimindeki Dokümanlar)

TABLO-3A

TABLO-3B

TABLO-4

Tagged with: , , ,

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İşletme Bölümü Taban Puanları 2010 – Yeni Taban Puanlar"

  1. sibel can dedi ki:

    yardım edermsnz

  2. sibel can dedi ki:

    ya cvp verckseniz acele edin ben 10.snf anadolu meslek lisesi öğ. yim bilişim okuyrm öğretmen olmk istyrm ama ya bilişim öğt meni yada sınıf öğretmeni bana cvp verin yorum yapın krrzm

  3. ogan dedi ki:

    aaaa

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.