Kar Yağışı Ne Kadar Sürecek – Havalar Ne Zaman Düzelecek 08.03.2011

Salı, 8 Mart 2011, 12:49 | Genel | 3 Comments
by admin

7 Mart 2011 Pazartesi  akşamı  başlayan kar yağışı, sabaha karşı İstanbul geneline yayıldı. Şiddetle poyrazla birlikte etkili olan kar yağışı zaman zaman tipiye dönüşürken şehrin belli noktalarını beyaza bürümüş halde…İşte detaylar:

Marmara Bölgesi’ni etkisi altına alan soğuk ve yağışlı havayla birlikte İstanbul’da da kar yağışı başladı. Şiddetli poyrazla birlikte devam eden kar yağışı, özellikli kentin yüksek kesimlerinde etkisini gösteriyor.

İstanbul beyaza bürünüyor / GALERİ

Silivri ve Çatalca’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı, sabaha karşı İstanbul geneline yayıldı. Şiddetle poyrazla birlikte etkili olan kar yağışının Perşembe gününe kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

AKOM KAR ALARMINA GEÇTİ

İstanbul beyaza bürünüyor / GALERİ

İstanbul’da etkili olması beklenen kar yağışı sebebiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) de alarma geçti. İstanbul genelinde 772 araç ve iş makinesi ile 3 bin 343 personel elverişsiz hava koşullarıyla mücadele etmek için hazır bekletildi. Karla mücadele ve tuzlama araçları kritik noktalarda konuşlandırıldı

CİHAN – 8 Mart 2011

İstanbul Kar Yağışı Ne kadar Sürecek 8 Mart 2011,Kar Yağışı Ne Zaman Duracak Duru 8 Mart 2011,Havalar Ne Zaman Düzelir Mart 2011,Havalar Ne Zaman Isınmaya Başlayacak Mart 2011

Tagged with:

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kar Yağışı Ne Kadar Sürecek – Havalar Ne Zaman Düzelecek 08.03.2011"

 1. Gizli Melek dedi ki:

  Sayın site yekililleri;
  Ankaraya ne zaman kar yağıcak bugün 14’ü bilgilendirirseniz sevinirimm

 2. Vicdan Özkan dedi ki:

  Sayın Site Yetkilileri;
  Sanırım sizler bu siteyi 1 ve 2. sınıf öğrencilerine yönelik hazırladınız ki, aşağıdaki yazım kurallarını hatırlatma gereğinde bulunuyorsunuz. Yoksa, tüm okurları embesil seviyesinde mi görüyorsunuz? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar

  • admin dedi ki:

   Sevgili Ziyaretçimiz;
   Hatırlatmamız ve uyarılarımız, kurallara uymayanlar içindir. İlginiz için teşekkürler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.