LYS Deneme Sınavları İndir 2012

Cumartesi, 28 Nisan 2012, 22:56 | Genel | 9 Comments
by admin

.

.

.

.

.

.

.

.

 

>

 • Ekrem Dershanelerinin hazırladığı LYS-1 Deneme sınavı. İçerisinde LYS Matematik ve Geometri denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Birey Dershanelerininin hazırladığı LYS’nin tüm türlerinde deneme sınavları. İçerisinde LYS formatlı bütün derslerin denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • 5Kb yayınlarının hazırladığı LYS-1 alanında Geometri,Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji deneme sınavları.


 • MEF Dershanelerinin hazırladığı LYS-1, LYS-2,LYS-3,LYS-4 Deneme sınavları. Paket halindedir. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • ÖZDE-BİR Dershanelerini hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 1. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Yine ÖZDE-BİR Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 2. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Uğur Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları. Uğur Dershanelerinin “Pozitif Deneme Serisi” olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Simya Dergisi Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları . Sınavlar PDF formatındadır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

2012 lys deneme sınavları , lys deneme sınavalrı indir yükle 2016 2017 , lys deneme sınavı online test soru bankası , lys denemeleri

9 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "LYS Deneme Sınavları İndir 2012"

 1. Yalçın dedi ki:

  bu uploading sitesine yüklemek zorunda mısınız? İndirme yapmak işkenceye dönüştü benim için

 2. büşra dedi ki:

  verdiğiniz linklerde oyun reklamı var …

 3. serdar dedi ki:

  5kb yayınlarının lys denemesinin cvp anahtarı yok

 4. Hakan dedi ki:

  teşekkürler

 5. Hakan dedi ki:

  Linkleri göremedim

 6. Akif dedi ki:

  Link Nerde La

 7. frkan dedi ki:

  Teşekkür ederim.

 8. aslı dedi ki:

  Sitenizi çok beğeniyor ve yararlanıyorum.Bu yüzden çok teşekkürederim.Ayrıca Türkçemizi güzel kullanmamız amacıyla yaptığınız uyarılar çok hoşuma gitti keşke herkes sizin gibi bilinçli olsa.

 9. erdem serdem dedi ki:

  çok teşekkür ederim. sağolun

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.