Öğretmen İle İlgili Kompozisyon

Pazar, 21 Ekim 2018, 15:54 | Genel | 19 Comments
by ozden

Öğretmenlik Hakkında Kısa Yazı, Öğretmen İle İlgili Kompozisyon

Öğretmenlik toplumdaki en güzel en değerli meslekler arasında yer almaktadır. Çünkü öğretmen toplumu eğiten, küçük yaşlardan itibaren toplumun bireylerine yol gösteren kişidir. Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir.

Öğretmenler günlük hayatlarında birçok zorluk yaşamaktadırlar. Buna rağmen onlar öğrencilerini aksatmamakta, onları gerekli bilgilerle donatarak işlerini görevlerini hakkıyla yerine getirmektedirler. Bazen onların da bireysel sorunları olur ama iyi bir öğretmen kendisini unutup tüm gücünü ve enerjisini öğrencileri için harcar. Öğretmenler olmasa hepimiz bilgiden yoksun olur, okuma ve yazma bile öğrenemezdik. Bu nedenle öğretmenler bir toplumda çok önemli bir yere sahiptir.

Öğretmenlerimize her zaman gerekli önemi ve değeri vermek gerekmektedir. Biz onları anlar ve onlara hak ettiği değeri verirsek onlar da bizi aydınlatmaya devam edeceklerdir. Başarılı bir toplum ancak başarılı öğretmenlerle yaratılabilir.

Öğretmenin Önemi Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

19 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Öğretmen İle İlgili Kompozisyon"

 1. Yalnızca nefes al. dedi ki:

  arkadaşlar ben bu konu ile ilgili bir yarışmaya gireceğim sizce buradan azcık kopya alsam sorun olur mu? ._.

 2. Ebrar dedi ki:

  Meraba cocuklar

  • Ebrar dedi ki:

   Nasilsiniz iyimisiniz umarim derslerinizde cok cok iyidir ben sizden sunu istiyorum fderslerinize cok ve cok iyi calismanizi rica edoyorum anlamadiniz veya hutta cozemediniz sorular yada sorunlar olursa nana gelebilirsiniz sizleri cok seviyorum allaha emanet olun cocuklar hadi iyi geceler iyi uykular. Malllar okuzlarrrrrrrrrrtr

 3. SANANE BE dedi ki:

  SELAMĞĞĞĞ AĞAĞAĞA

 4. ömer dedi ki:

  malmısınız lan

 5. Enes dedi ki:

  Güzel bence ve mesaj yazanlara sesleniorum olum chat ı boşuna kullanmıyın lan biri diyor sadsadsa biri diyor ıolkhj durunlan artık

 6. Slm kişisi dedi ki:

  Malmısınız amk

 7. Efe dedi ki:

  Naber

 8. Efe dedi ki:

  What

 9. das dedi ki:

  amq weletleri

 10. gdwsvra dedi ki:

  ordamısıııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.