Okullar Ne Zaman Açılacak 2012 – 2013

Cuma, 2 Eylül 2011, 15:01 | Genel | 174 Comments
by admin

Okullar Ne Zaman Açılacak, 2012 2011 Okullar Ne Zaman Açılacak. Okullar Ne Zaman Açılıyor. 

Kimileri okulların 10 Eylül Pazartesi açılacağını düşünüyor. Ancak bu doğru değil. Milli Eğitim Bakanlığı daha önce okulların açılış tarihini 10 Eylül olarak belirlemişti ancak hatırlayacağımız üzere sonradan bir açıklama yaparak okulların 17 Eylül 2012 Pazartesi günü açılacağını açıklamıştı. Sonuç itibariyle öğrenciler ve öğrenci velileri bilmelidirler ki 2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 17 Eylül 2012 Pazartesi günü okul başlayacaktır.

Ancak şu hususu da hatırlatmakta fayda görüyoruz: Okula yeni başlayacak olan çocuklar için okullar 10 Eylül ‘de başlayacak. Çünkü bu çocukların, abileri gelmeden okula uyumlarının sağlanması amaçlanıyor.

Okulların geç başladığını düşünen öğrenciler ve veliler olabilir. Ancak bilinmelidir ki, okula devam edilen sürelerde bir değişme yok. Bu durumun planlaması 2016 2017 Eğitim Öğretim yılı boyunca mevcut tatiller ve resmi iş takvimi göz önüne alınarak hesaplanmaktadır.

 

Özet: Yaz tatili dönüşler Okullar 17 Eylül 2012 Pazartesi günü açılacak. 2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 17.09.2012 tarihinde başlayacak.

Siz Okulların Açılmasını İstiyor musunuz? Okullar Daha mı Erken Açılsaydı ? Aşağıdan Hemen Yorumlarınızı Yazabilirsiniz …

174 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Okullar Ne Zaman Açılacak 2012 – 2013"

 1. sena dedi ki:

  OKULLAR ACABA NEZAMAN AÇILIYOR…

 2. sena dedi ki:

  okulumu ben çok özledim arkadaşlar

 3. ecem dedi ki:

  okullar bu pazartesi açılsa keşke

 4. ural dedi ki:

  ozel okullar dersaneler vede HAKIKI GERCEK DUZGUN BIR EGITIM OLMADIGI MUDDETCE (ticari rekabet seklinde oldukca)vede ogretmenler her sene formasyon almadigi muddetce OKULLARIN ACILIS VE KAPANISLARI KONU OLMAMALI Isterse 12ay okusun ZAVALLI COCUKLAR ayni tip insan fabrikalarinda sadece yoruluyorlar COK UZUCU GERCEK EGITIMIN OLDUGU FIRANSADAN SELAMLAR SENTEZ VE MUNAZARASIZ EGITIM OLAMAZ

 5. inci dedi ki:

  arkadaslar… üniversiteler için resmi açıklama yapılmadı kyıt zamanı da eylulun 1 ınden ıtıbaren basladı tam bilgi alamadım ama sanırım 17 sinden sonra baslıyor .. harç parasıda kalktı sadecd 2.nci öğretimde akşamcı olacak öğrenciler harç parasını yatıracaklar.. kayıt olan öğrenciler de 12 adet resim yurt için 6 resim,diploma, kimlik fotokopisi, kyk çıktısı alacaklar.. her ıhtımale karsı lazım olur dıye kyk çıktısını alın.. diplomanın fotokopisini çektirmeyi unutmayın.. ikametkah belgesi istemiyorlar ama her ihtimale karsı dışarda okuyacak arkadaslar, tedbirli olsunlar diye soyluyorum .. tesekkür ederim..

 6. cihat GüL dedi ki:

  benCE okullAr BiRan EvveL acılsn çünkii BizZim GiBi gençlerin okulA okulunDa BiZim Gibi GEnçlere ihTiyacı var ;););)

 7. Sikici Amına indirem dedi ki:

  Sen kes lan pezevenk adamlar Güzel bişeye deginmişler gvt oqlu gvt

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.