Omuz Çıkması Tedavisi

Çarşamba, 18 Ocak 2012, 20:16 | Bilgi Paylaşımı | 3 Comments
by admin

Omuz çıkması nasıl tedavi edilir
Omuz çıkmasının tedavisi nedir

Omuz Çıkması Tedavi
Günümüzde bu gibi çıkma olayı alışkanlık haline gelmiş hastalara kapalı teknikle dokularına müdahale edilmektedir. Gerek gevşeyen gerekse de yırtıldığı için omuz kapsülünün içinde durmayan omuz başı, kapsül (kapalı) tamiri ile yüzde 90ının üzerinde başarı ile onarılmaktadır.

Omuz kaymalarının başlıca tedavisi ameliyattır. Ameliyat özellikle çok hareket eden ve sık sık omuz kayması görülen kişiler için gereklidir. Böyle durumlarda ameliyatla kesin sonuçlar alınabilir.

————————————————————————————————————————————————————-

Omuz Çıkması Tedavisi Omuz çıkması nasıl tedavi edilir Omuz çıkmasının tedavisi nedir Omuz Çıkması Tedavi Günümüzde bu gibi çıkma olayı alışkanlık haline gelmiş

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Omuz Çıkması Tedavisi"

 1. Gökmen Özbey dedi ki:

  2009 yılında halı saha maçında omuzum çıkmıştı. O olaydan sonra bu zamana kadar yaklaşık 4 defa daha çıktı bu konuda acaba ameliyat olmam mı gerekiyor. Bilgi alabilirmiyim teşekkürler.

 2. esra dedi ki:

  mrb benimde omuzum cikiyo ve aniden geri yerine geliyo ve genellikle ani hareket aninda cikiyo acaba caresi ameliyatmi.

  • ümit dedi ki:

   selam, benim 2 kez omzum çıktı ve omuz kaslarımı geliştirmek istiyorum bu durumdan nasıl kurtulabilirim? fitness’a gitsem belli hareketlerle düzelirmi? şimdiden çok teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.