Rüyada Damar ve sinir Görmek

Salı, 7 Ağustos 2012, 15:41 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulyaz

Rüyada Damar ve sinir Görmek Anlamı :

Rüyada Damar ve sinir Görmek  Damar ve sinirler, insanin islerinin baglantisi, ev halki, ve akrabalari olarak yorumlanir. Damarlarindan birinin veya sinirlerinin kesildigini veya koptugunu veya kurudugunu görmek, ya ev halkindan birinin ölümü veya akrabalarindan birinin ölümü, veya islerinin bozulmasina delalet eder. Rüyasinda sinirlerinde veya damarlarinda bir agri duydugunu görmek, keder ve sikintiya; sinirlerinden veya damarlarindan bi-rinin koptugunu görmek, islerinin karisacagina; damarlarindan kan alindigini veya kan aktigini görmek malinin elinden gidecegine veya hastalanacagina delalet eder.

Rüyanızda Damar ve sinir Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Damar ve sinir Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Damar ve sinir Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Damar ve sinir Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Damar ve sinir Rüya Tabiri , Rüyamda Damar ve sinir Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Damar ve sinir Görmek"

  1. atiye dedi ki:

    rüyamda bacağımın arka üst kısmında etimin üstünde daha önce ameliyat olupta izi kalmış olan birbirine sarmalanmış damarlar gördüm inşallah hayra alamettir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.