Rüyada Horoz dövüşü Görmek

Pazartesi, 10 Eylül 2012, 22:38 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Rüyada Horoz dövüşü Görmek Anlamı :

Rüyada Horoz dövüşü Görmek  Horozları döğüşürken görmek, çocuk ve kadın yüzünden meydana gelecek kavgaya; göstermelik efeliğe, boş kibirlenmeye, Horoz döğüştürmek, alim, hatip, müezzin vb. kimselerin arasını açarak fitne ve dedikodu çıkartmaya yahut gözünün kör olmasına delalet edeer.

Rüyanızda Horoz dövüşü Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Horoz dövüşü Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Horoz dövüşü Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Horoz dövüşü Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Horoz dövüşü Rüya Tabiri , Rüyamda Horoz dövüşü Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Horoz dövüşü Görmek"

  1. ekrem dedi ki:

    eski mahallemde bi yere gidiyordum ki yol üzerinde komşularımız toplanmış horozlarını dovüştürüyorlardı.bende merak ettim horozlara bakayım diye ama tam olarak horozlar göremedim.ama kesinlikle horoz döğüşü vardı orda.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.