Rüyada Öğrenci Görmek

Cumartesi, 14 Ocak 2012, 0:46 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

 

Rüyada Öğrenci Görmek Anlamı :

 

Rüyada öğrenci görmek , bahtiyarlık ve sevinç işareti olarak kabul edilir. Rüyada öğrenci, mutluluk işareti olarak yorumlanır. Birtakım tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. Rüyada Ögrenci görmek, mutluluk ve sevinçle tabir olunur. Bir ögrenciye ders verdiginizi veya bir sey ögrettiginizi görmek, sizin iyi ve çaliskan bir kimse oldugunuza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ögrenci görmek, zenglllk, hidayet ve Sünnet-i Seniyyeye uymaya isarettir.Birtakım tehlikelerle karşılaşabilirsiniz.Birtakım tehlikelerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyanızda Öğrenci Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Öğrenci Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Öğrenci Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Öğrenci Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Öğrenci Rüya Tabiri , Rüyamda Öğrenci Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Öğrenci Görmek"

  1. celal dedi ki:

    rüyamda kendi ilk okuluma gittim şimdi ise üniversite okuyorum ilk okuluma gittim yanımda bir arkadasım vardı. ölee takılıyoduk okulda bir derse girdik hocayla sarkı söyledik zil caldı öle cıktık. tenefüse sonra bir hoca sizin sakalınınz faulunuz ne dedi bnde kesecem tmm dedim anlamasın bizi dısarı atmasın diee. ondan sonra yaşar die bi hocanın yanına götürdü hoca da kücük çgrencilerin kafasına vurdu birisi hafif kanadı kafası cocugun bnde niye cocuklara vuruyon die hocayı dövdüm ve okuldan kaçtım.

  2. osman yıldız dedi ki:

    rüyamda okul taşiti sürüyordum ve içinde ögrenci vardı ve sonra amcamları gördüm.amcamım teki beni vurmak icin mermi attı.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.