Sitemizin Genel Görüntüsü Anketine Lütfen Katılın

Pazartesi, 8 Ağustos 2011, 19:10 | Genel | 2 Comments
by admin

Sitemiz (eokulegitim.com) üzerinden haberleri okuyuculara sorunsuz ulaştırma çabası içerisindeyiz. Ara ara sitemiz yönetimine sayfalar arasında rahatça dolaşılamadığına ve içeriğin rahatça okunamadığına dair görüşler gelmekte.  Şunu belirtmeliyiz ki, sitemizin her gün ziyaret eden on binlerce kişi çok farklı farklı tarayıcılar kullanarak sitemizi görüntülemekteler. Dolayısıyla sitemizin genel görünümü kimi tarayıcılarda bozuk çıkabilir. Sitemizi en iyi Google Chrome ve Firefox tarayıcılarla gezebilirsiniz. Ancak  “İe Explorer” tarayıcılarda da sitemiz gayet kullanışlı görünmekte. Explorer tarayıcıların farklı farklı sürümlerinden dolayı sayfalarımızda bozukluklar görünüyor olabilir. Bu sebeple siz sevgili ziyaretçilerimizden , sitemizi daha kullanışlı hale getirmek adına aşağıdaki anketlere katılmaya davet ediyoruz.

Lütfen Her İki Anketimize Saniyelerinizi Ayırarak Katılın ( Teşekkür Ederiz . )


2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Sitemizin Genel Görüntüsü Anketine Lütfen Katılın"

 1. ahmet dedi ki:

  Merhaba,

  Açık söylemek gerekirse bende aynı işi yapıyorum. Sitenizin ziyaretçi sayısı mükemmel. Fakat görüntü çok kötü. Biraz yatırımla çok güzel bir site yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Benim bu şekil ziyaretçi alan bir sitem olsa hiç acımadan 5.000 TL yatırım yaparım. Ve bu rakamı 1-2 ayda rahat alır.

  Bu arada anketide göremedim.

  Kolaylıklar dilerim

 2. emel dedi ki:

  BİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ 4 YILLI BİR ÜNİVERSİTE BİTİRİYOR.ÖĞRETMEN OLMAYA HAZIR.VE KPSS SINAVINDAKİ TARİHDİ MATEMATİK Tİ GİBİ DERSLER YÜZÜNDEN KAZANAMIYOR İSE Kİ ZATEN ALANI DEĞİL .BUKADAR YIL OKUNMUŞ PARALAR DÖKÜLMÜŞ VE AÇIKTA BİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞŞSİZ BU ADİLMİ BUNUN CEVABI NE OLMALI.HERKEZ KENDİ ALANINDA GİRSİN SINAVA.BİR ÖĞRETMENİN ZATEN TEKRAR ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRER GİBİ 2.BİR SINAV GERÇEKTEN UTANÇ VERİCİ NOLUCAK ONCA ÖĞRETMEN YA TAKSİCİ YA BALIKÇI YA TATUCU YAZIK YAZIK ÇOK YAZIK..BUNA DERHAL BİR ÇARE BULUNMALI ..HERKEZ BÜTÜN GENÇLER İŞSİZ YAZIK YA YAZIK

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.