Teknoloji İle İlgili Kompozisyon

Cumartesi, 29 Eylül 2018, 15:23 | Genel | 3 Comments
by ozden

Teknoloji Hakkında Kısa Yazı, Teknoloji İle İlgili Kompozisyon

Günümüzde teknoloji hayatımızın her alanını kolaylaştıran çok büyük bir nimettir. Teknoloji sayesinde bugün pek çok işimizi daha kolay yapabilmekte ve üretimde çok daha fazla verim alabilmekteyiz.

Teknolojinin gelişmediği dönemlerde insanlar pek çok açıdan daha ilkel şartlarda yaşıyor ve hemen hemen her işlerini insan gücü ile yapıyorlardı. Bugün ise teknoloji sayesinde insanlığın işi çok daha kolaylaşmış durumdadır. Teknolojinin insanlığa faydaları kadar aşırıya kaçıldığında zararları da bulunmaktadır. Elimizden düşürmediğimiz pek çok teknolojik alet yaydığı manyetik dalgalarla hayatımızı tehlikeye sokmaktadır.

Teknoloji bir nimettir ve bu nimeti çok iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Teknolojiden anlamıyorum demek yerine teknolojik yenilikleri takip ederek çağa ayak uydurmak gerekmektedir. Çünkü yarınlar kendilerini geliştiren ve yetiştiren insanların ve toplumların olacaktır.

Teknoloji İle İlgili Bilgi Hakkında Kısa Yazı İle İlgili Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

 

 

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Teknoloji İle İlgili Kompozisyon"

  1. mustafa mert dedi ki:

    sağolllllllll

  2. muhamet efe altın dedi ki:

    sogooooooool

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.