Türkiye Liseli Kız Ceylanı Konuşuyor – Kim Milyoner Olmak İster Video

Salı, 21 Şubat 2012, 13:25 | Genel | 0 Yorum
by admin

Türkiye bu liseliyi konuşuyor VİDEOKenan IŞIK , programında daha önceleri sürekli olarak soruları bilemeyen yarışmacılarını eleştirir, onları milyonların önünde adeta yerin dibine sokardı. Ancak bu kez çetin bir yarışmacı vardı karşısında: Lise öğrencisi Ceylan İnan. Liseli Ceylan daha önce soruları bilemediği için yarışmacılarına kızan Kenan Işık’ı şaşkına çevirdi.

ATV ekranında Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programına katılan lise öğrencisi Ceylan İnan 250 Bin TL değerindeki soruya kadar geldi.

Türkiye, Kim Milyoner Olmak İster programına katılan lise öğrencisi Ceylan İnan’ı konuşuyor.

Yarışmanın dün akşamki bölümünde birbirinden zor soruları bilerek 250 Bin TL değerindeki soruya kadar gelen İnan başta Kenan Işık olmak üzere tüm izleyicilerin takdirini kazandı.

Ceylan İnce bir sonraki hafta 250 bin TL’lik soruyu açtıracak. Eğer İnce bu soruyu bilirse Kim Milyoner Olmak İster’de bu parayı kazanan ilk yarışmacı olma ünvanını da kazanacak.

[pro-player width=’560′ height=’350′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=Fktfl5mL5C0[/pro-player]

Liseli Ceylan Kim Milyoner Olmak İster Yarışması – şubat 2012 , kim milyoner olmak ister liseli ceylan inan 250 bin TL’lik soru —

eokulegitim.com – 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.