Vekil Öğretmenler Aylık Ne Kadar Maaş Alıyor – Alacak 2010

Perşembe, 2 Eylül 2010, 14:25 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

KPSS Skandalının patlak vermesinden sonra öğretmen atamaları ertelendi. Milli Eğitim Bakanlığı okulların öğretmensiz kalmaması için B Planı olarak ücretli ve vekil öğretmenleri devreye sokuyor. Peki bir ücretli öğretmen ya da vekil öğretmen ne kadar maaş alıyor. 2010 yılında ne kadar maaş alacak...

Vekil ya da ücretli öğretmenler ek ders karşılığı derslere girecekler.  Haftada 30 saat ders giren ücretli ve vekil öğretmenler net olarak 842 TL maaş almış olacaklar. Ücretli ya da vekil öğretmenlerin maaşları normal öğretmenler gibi hesaplanmıyor. 2010 yılı Eylül ayı itibariyle ek ders ücreti net olarak  7,02 TL.

KPSS’deki suların durulmasından ve atamaların yapılmasından sonra  birçok vekil ve ücretli öğretmen işlerini atanan  kadrolu öğretmenlere devredecekler.

e-okul

Tagged with: , , , , , , ,

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Vekil Öğretmenler Aylık Ne Kadar Maaş Alıyor – Alacak 2010"

  1. nalan dedi ki:

    arkadaşlar sigorta 20 gun mu odenıyor gerı kalan kısmı bız mı yatırıyoruz?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.