Ahmet Maranki faydalı bitkiler

Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler ve Faydaları

Kozmik bilim uzmanı Prof.dr. AHMET MARANKİ kainat eczanesinde bilinen 124 bin çeşit bitki olduğunu hastalıkların şifasınında doğada olduğunu söylüyor.

*sağlıklı ve hastalıksız bir hayat için konsantre ürünlerden uzak durmalıyız.

*meyve ve sebzeleri mevsiminde yemeliyiz. buna dikkat ettiğimiz takdirde daha sağlıklı bir hayat yaşama olasılığı daha fazladır.

*genetiği değiştirilmiş ürünlerle beslenmeyin.

*organik besinler alın.

* Her sabah bir kere içine bal ve limon suyu katılmış ılık su için.

* Her gün başta yeşil çay olmak üzere, bitki çaylarını hayatlarından hiç eksik etmesinler. Bu arada da mutlaka her gün 3-5 tane fındık, ceviz, badem, kuru üzün, hurma yesinler.

* Beyaz ekmeği sofralarından kaldırsınlar. Siyah çayı az içsinler.

CEVİZ: Her meyve ve sebze şekli ve rengi itibarı ile bir organa benzer ve oraya hitap eder. cevizde beyine benzemektedir ve beyin sağlığına hizmet eder. unutkanlığa iyi gelir.imtihana hazırlanan geçnler için muhteşem bir yardımcıdır.beyine direkt enerji verdiğinden beyin sağlığını koruyan en iyi besindir..tiroide çok faydalıdır. hergün toplam bir avuç ceviz,fındık ve badem tüketmek çok faydalıdır.yani herbirinden 5er tane yemeniz yetrelidir.herşeyin fazlası fayda yerine zarar verir.
lenfoma için çok faydalıdır.yiyeceğiniz ceviz ,fındık ,badem gibi kabuklu yiyecekleri kendiniz kabuğuyla alın,kabuğunu kendiniz kırın ve tüketin. böyle tüketirseniz daha faydalı ve sağlıklı olur.

ZEYTİN ve İNCİR:kozmik bilimin araştırmalarına göre en yüksek oranda asit temizleyici,vücutta biriken bütün asida atan ilk bitki zeytin ve ikinci sırada da incir gelir.Her türlü hastalığa iyi gelir.

KAPARİ:türkiye bu bitkinin vatanıdır. gebereotu adylada tanınır. fakat zehirli bir bitki olduğundan dikkatli kullanmak gerekir. gölgede kurutulmuş olası gerekir. en iyisi işlenmiş olarak satılandan tüketilmesidir.

SARIKANTARON:uykusuzluğa,depresif rahatsızlıklara ve sinirsel hastalıklara karşı çok faydalıdır.

KİŞNİŞ :kişniş maydonozun amca oğludur.insan neslini kurtaracak bir bitkidir.vücuttaki bütün yaralara iyi gelir.bulabiliyorsanız tazesini tüketin yada kendiniz yetiştirin.yoksa tohumunu havanda dövün1 bardak sıcak suda 10 dakika kadar bekletin.her sabah aç karnına için.3 gün içinde bütün yaralarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

daha fazla bilgi için Ahmet Maranki’nin Şifalı Bitkiler Kitabından faydalanabilirsiniz.

————————————————————————————————————————————————————-

Ahmet Maranki faydalı bitkiler Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler ve Faydaları Kozmik bilim uzmanı Prof.dr. AHMET MARANKİ kainat eczanesinde bilinen 124

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir