Ahmet Maranki funda yaprağı

Ahmet Maranki funda yaprağı faydaları,
Ahmet Maranki funda yaprağının yararları,

Funda yaprağı bitkisi sayesinde yağlarınızı eritebilir ve bu bitki sayesinde fazla kilonuzdan kurtulabilirsiniz.

Dr Ahmet Maranki funda yaprağı ile böbrek sorunlarınızı tedavi edebileceğinizi de söylüyor. Funda yapraklarının çok iyi bir böbrek dostu olduğunu söyleyen Ahmet Maranki aynı zamanda funda yaprağının böbrek çalıştırıcı ve idrar söktürücü özelliklerinin çok etkili olduğunu söyledi.
Diyet ve zayıflama yöntemleri deneyenlere de funda yaprağını öneriyor. Funda yaprağının zayıflatıcı etkisi bulunmaktadır. Yemeklerden sonra bir su bardağı kadar kaynayan suda demleyerek her akşam içmeniz hem zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Hem böbrek sorunlarınıza ve idrar söktürücü özelliğinden faydalanabilirsiniz, aynı zamanda.

Doktorlar funda yaprağı içen ve diyet yapan kişilerin ayda 5 kilo verebileceklerini söylüyorlar. Yalnız funda yaprağı ile zayıflama için bitkisel formülü yapmanız gerekiyor.
Bu bitkisel formül, yeşil çay, biberiye, kekik, mate ve fuında yapraklarıyla birlikte karıştırılarak bir suda kaynatıp demleyerek her gün bir bardak içmenizi öneriyorlar.

————————————————————————————————————————————————————-

Ahmet Maranki funda yaprağı Ahmet Maranki funda yaprağı faydaları, Ahmet Maranki funda yaprağının yararları, Funda yaprağı bitkisi sayesinde yağlarınızı eritebilir ve bu bitki sayesinde ahmet maranki funda yaprağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir