Rüyada Oğlak Görmek

 

Rüyada Oğlak Görmek Anlamı :

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada oğlak görmek erkek çocuğa işarettir. Boğazlanmış bir oğlak görmek, oğlunun öleceğine, bir oğ­lak bulmak bir çocuk bulacağına delalet eder. Oğlağın etini yemek için bo­ğazladığını gören kimse, oğlu sebebi ile bir mala sahip olur. Eti için ke­silmemiş oğlak, çocuğunun ya da bir yakınının ölümüne işaret eder.
Rüyada oğlak görmek , erkek çocuğuna işarettir. Oğlağın kesildiğini görmek veya yemek kendisinin veya akrabasının bir erkek çocuğunun ölmesine; oğlağı bağışladığını görmesi onun mübarek bir çocuğu olacağına; bir takım oğlaklar görmesi ise sıkıntısının olacağına fakat bu sıkıntı sonunda istediğinin olacağına işarettir.

Rüyanızda Oğlak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Oğlak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Oğlak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Oğlak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Oğlak Rüya Tabiri , Rüyamda Oğlak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Oğlak Görmek

  • 05/08/2012 tarihinde, saat 14:13
    Permalink

    Rüyamda evimdeydim.3 adet her biri diğerinden farklı boyutlarda küçük kuzu ve oglak gördüm. beni sevip sevinçten üzerime atlıyorlardı ama ben korktuğum için kaçmaya çalıştım hep.yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir