Uykuda Dilini Isırmak

Uykuda dil ısırma nedenleri
Uykuda dil ısırmanın sebebi nedir

Uyku esnasında dil ısırması şeklinde bir sorununuz varsa Konversiyon Bozukluğundan şüphe edebileceğiniz gibi Epilepsi nöbetindende şüphelenebilirsiniz. Böyle bir sorununuz varsa mutlaka doktorunuza başvurunuz. Uykuda Dil Isırması nörolojik hastalıklardan epilepsi nöbeti sırasında görülür. Uzman Doktorlara bu yönden tetkik edilmeniz yararlı olur. Uyurken dil ısırmak gibi bir problemde nöroloji uzmanına başvurmanızı önerilir.
————————————————————————————————————————————————————-

Uykuda Dilini Isırmak Uykuda dil ısırma nedenleri Uykuda dil ısırmanın sebebi nedir Uyku esnasında dil ısırması şeklinde bir sorununuz varsa Konversiyon Bozukluğundan şüphe

2 thoughts on “Uykuda Dilini Isırmak

 • 03/02/2013 tarihinde, saat 11:38
  Permalink

  uyurken dilimi ısırıyrum ve acyıp kanıyor ve sızlıyor

  Yanıtla
 • 03/11/2012 tarihinde, saat 02:46
  Permalink

  Yalnız kaldığımda birşeylere dalıyorum genelde tv seyrederken dilimi ısırıyorum fakat bu dilimi ısırıp bırakmak değil dilim uyuşuncaya ve kanayana kadar ısırıyorum yaklaşık 2 yıldır var dönem dönem yapıyorum fakat istem dışı kendimi durduramıyorum psikolog mu cildiyemi noroloji mi nereye gitmeliyim ayrıca migrenim var ve migren ataklarımı dahada şiddetli geçirmeme sebep oluyor acil dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir