SBS Puan Hesaplama

Perşembe, 2 Mayıs 2013, 18:45 | Bilgi Paylaşımı | 431 Comments
by admin

2013 8. SINIF TEOG PUANI HESAPLAMA

Eokul sitesi olarak TEOG’nin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Aşağıdan TEOG Puanınızı hesaplayabilirsiniz. 2013 Yeni Sistem 8. Sınıf TEOG Puan Hesaplama Robotu . Eokul TEOG Puan Hesaplama . 8 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan TEOG ( Seviye Belirleme Sınavı ) hemen ardından cevaplarınızı kontrol ettikten sonra TEOG Puanı hesaplama için bu sayfamıza bekliyoruz. Aşağıdaki kutulara doğru ve yanlış sayılarınızı veya sadece netlerinizi yazarak 8. sınıf TEOG puanınızı hesaplayabilirsiniz.

Bu puan hesaplamasında 2012 yılında yapılan TEOG Uygulamasına ait Test Ortalama ve Standart Sapmaları ile maksimum ve minimum Toplam Ağırlıklı Standart Puanlar kullanılmıştır. 2013 TEOG’de bu puanlar değişeceği için hesaplanan puanlar tahmini puanlardır.

Aşağıdaki tabloda TEOG puanınıza ek olarak Ortaöğretime geçişte kullanılacak olan Yıl Sonu Sınıf Puanınızı (SP) da hesaplayabilirsiniz. Bunun için Yılsonu Başarı Puanınız ile okulunuzdaki en yüksek not alan öğrencinin Yıl sonu Başarı Puanını (Max. YBP) yazmanız gereklidir. (YBP puanı okullarca 100 üzerinden verilen puandır)

TEOG Puan Hesaplama İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz …

431 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "SBS Puan Hesaplama"

  1. bahar parlak dedi ki:

    Teogda 700 üzerinden *** aldım diyelim 500 puan üzerinden kaç puana denk gelir

  2. memduh çur dedi ki:

    arkadaşlar bu yanlıştır buna güvenmeyin sakın!

  3. gulay dedi ki:

    562 ile hangi liseler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.