Ülkemizi Korumak ve Güçlendirmek İçin Neler Yapmalıyız Hakkında Kısa Yazı

Salı, 25 Mart 2014, 13:46 | Genel | 1 Yorum
by tayyar

Ülkemizi korumak için ne yapabiliriz, bu yazımızda sizlere ülkemizi korumak ve geliştirmek için bize düşen görevler hakkında kısa bilgi vereceğiz.

Ülkemizde korumaya çevremizden başlamalıyız. Yeryüzü günümüzde pek çok çevre sorunu ile baş başa bulunmaktadır. Bu sorunları en aza indirerek üstümüze düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Doğal mirasın çocuklarımıza bırakacağımız en önemli miras olduğunu unutmamalıyız. Ülkemiz hem doğal hem de tarihi değerler açısından çok önemli bir cennettir. Bu cennete sahip çıkarak onların korumasını ve tanıtımı gerçekleştirmeliyiz. Ülkemizde pek çok doğal bitki örtüsü mevcuttur, bunları koruyarak devamlılığını sağlamalıyız. Gençlerimize gereken değeri vermeli, onları en iyi şekilde eğitmeye çalışmalıyız. Tarihimize sahip çıkarak, bu vatanın bize ne zor şartlarda armağan edildiğini unutmamalı ve atalarımızı her zaman saygı ile anmalıyız. Gelecekte daha güzel bir ülkeye sahip olmak için her zaman azimli olmalı ve çok çalışmalıyız.

indir (5)

Ülkemizi Korumak ve Güçlendirmek İçin Yapılması Gerekenler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ülkemizi Korumak ve Güçlendirmek İçin Neler Yapmalıyız Hakkında Kısa Yazı"

  1. misafir dedi ki:

    işime çok yaradı teşekkürler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.