Doğal ilaç zencefil

Doğal ilaçlar,
Doğal ilaçlarla tedavi,
zencefilin yararları,
zencefil faydası

Doğal ilaç zencefil


Mide bulantısından iltihaplanmaya, ödem atılmasından kanser tedavisine zencefilin faydaları….

Kanserle birlikte mide ağrısına ve vücuttaki iltihapların atılmasına da iyi geliyor
Mide bulantısı, iltihaplanma ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olduğu bilinen zencefilin, kanser tedavisinde de etkili olduğu belirtildi. Zencefilin, mide bulantısının giderilmesine ve vücuttan iltihabın atılmasına yardımcı olduğu aynı zamanda afrodizyak etkisinin olduğu belirtildi.

Yumurtalık kanserinde etkili
————————————————————————————————————————————————————-

 Doğal ilaç zencefil Doğal ilaçlar, Doğal ilaçlarla tedavi, zencefilin yararları, zencefil faydası Doğal ilaç zencefil Mide bulantısından iltihaplanmaya, ödem atılmasından kanser tedavisine zencefilin

ABD’deki Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir dizi araştırma, zencefilin yakın gelecekte kanser tedavisinde de kulanılabileceğini ortaya koydu. ABD’li uzmanlar, zencefilin yumurtalık kanserinin tedavisinde kullanılabileceğini duyurdu. Araştırmalarda, toz haldeki zencefil suda eritilerek kanserli hücreye uygulandı.

Zencefilin kanserli hücreyi öldürdüğü ve kanserli hücrelerin kemoterapiye karşı direnç kazanmasını önlediği görüldü. Zencefilin kanser ilaçlarında kullanılabileceğini belirten uzmanlar, kesin etkinin belirlenmesi için araştırmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir