Rüyada Ortaklık Görmek

 

Rüyada Ortaklık Görmek Anlamı :

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ortaklık insaflı dav­ranmaya delalet eder. Rüyada bir kimse ile ortak olduğunu gören kimse, ortaklardan her birisinin bir işten dolayı diğerine insaflı davranmasına de­lalet eder.
Tanımadığı yaşlı bir kimse ile ortaklık kurduğunu görmek o kimsenin dedesine delalet etmekle birlikte rüya sahibinin o sene kendisi ile muamele de bulunduğu kimselerin insaflı davranmasına delalet eder. Genç bir kimse ile ortaklık kurduğunu görmek eziyeti, zulmü ve belasından korktuğu bir düşmanından insaf görmesine delalet eder.
Nablusi ( rahmetullahi aleyh)”in tabiri: Ortaklık sevince, Bazende Allah Tealanın koyduğu sınırlara riayet etmek suretiyle yapılan muameleye ya da dünyada faydası kendisine dönecek şeye delalet eder. Kendisinden daha yüksek biriyle ortaklık kurduğunu görmek fakirin zenginleşmesine, tanıdığı biriyle ortak olduğunu görmek, meçhul bir işte birbirlerine karşı adaletli olmalarına, sevgide samimi olmaya ve verdiği sözde sadık olmaya delalet eder.

Rüyanızda Ortaklık Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Ortaklık Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Ortaklık Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Ortaklık Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Ortaklık Rüya Tabiri , Rüyamda Ortaklık Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir